Salon kosmetyczny Sandra Studio Urody - Tarnowskie Góry | one touch.

One Touch

One Touch – nowoczesna metoda stylizacji paznokci

Wypielęgnowane dłonie i elegancko wykończone paznokcie dodają uroku każdej kobiecie. W dzisiejszych czasach liczy się nie tylko wysoka jakość i szybkość wykonania zabiegu, ale także to, by paznokcie wyglądały jak najbardziej naturalnie. Właśnie taka jest najnowsza metoda stylizacji paznokci – One Touch!

One Touch – nowoczesna metoda stylizacji paznokci

W naszym salonie proponujemy wiele możliwości stylizacji paznokci – od klasycznego manicure poprzez nowoczesne lakiery hybrydowe, po modelowanie ich za pomocą żelu. Kobiety poszukują metody, która zaspokoi ich potrzeby.Rozwiązaniem może być najnowsza metoda stylizacji paznokci One Touch. Umożliwia ona profesjonalne modelowanie paznokci już w 25 minut – zarówno na naturalnej płytce paznokciowej, jak i przedłużonej tipsem. Jest to bardzo duże udogodnienie dla pań ceniących sobie krótki czas wykonania zabiegu.

One Touch – w czym tkwi sekret?Metoda polega na nałożeniu na paznokieć specjalnego pudru na bazie akrylu, który jest pozbawiony nieprzyjemnego zapachu.Podczas stylizacji nie trzeba piłować powierzchni paznokcia, co jest kolejną zaletą tej metody. Do zabiegu nie jest również konieczne użycie lampy UV czy LED (tak jak przy metodzie żelowej lub manicure hybrydowym), co czyni metodę One Touch rewelacyjnym zamiennikiem tych metod.Efekt zabiegu utrzymuje się na paznokciach nawet do czterech tygodni – bez zapowietrzania, łamania oraz odprysków, ponadto wygląda bardzo elegancko i naturalnie, ponieważ płytka nie ulega przesadnemu pogrubieniu.Choć jest to metoda, którą proponujemy jest nowa, wiele kobiet już zdążyło ją pokochać, ponieważ może ona posłużyć do wzmocnienia kruchych, łamliwych i cienkich paznokci. Jest to bowiem również doskonały sposób na utwardzenie i regenerację paznokci.

W naszym salonie używamy kosmetyków m.in.:
Firmy w salonie kosmetycznym Sandra Studio Urody Tarnowskie Góry
Nasi partnerzy:
Onyx Club
32/ 724 98 05
ul. Nakielska 15-17 42-600 Tarnowskie-Góry
Projekt i wykonanie: Reklama Śląsk Reklama Śląsk - I-Creative.pl